NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Jeśli jednak nie ma tu tego czego szukasz, lub chciałbyś o coś dodatkowo zapytać, to po prostu do nas zadzwoń lub napisz.

FAQ – aby zobaczyć odpowiedź najedź kursorem na tekst pytania i naciśnij lewy przycisk myszy lub naciśnij znak “+”. 

Proszę zapoznać się z ofertą, a następnie skontaktować się z nami e’mailowo lub telefonicznie. Koniecznie proszę podać termin i ilość osób. Można przedstawić budżet przeznaczony na organizację imprezy, ułatwi to przygotowanie oferty. Na życzenie możemy zarezerwować noclegi w hotelu. Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty podpiszemy umowę. Wszystkie e’maile dla pewności prosimy potwierdzać telefonicznie.

Zajęcia odbywają się w centrum Zakopanego w 4 gwiazdkowym hotelu lub hotelu o niższym standardzie. Proszę podać termin i szkolenie/warsztaty, którymi jesteście zainteresowani. Nasze szkolenia można znaleźć tutaj. Etap dotyczący imprezy biesiadnej jest taki, jak przedstawiony w pytaniu powyżej. Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty podpiszemy umowę. Wszystkie e’maile dla pewności prosimy potwierdzać telefonicznie.

Proszę zapoznać się z ofertą dotycząca konferencji, a następnie skontaktować się z nami e’mailowo lub telefonicznie. Koniecznie proszę podać termin. Konferencje, seminaria, spotkania biznesowe odbywają się, w zależności od wyboru, w centrum Zakopanego w 4 gwiazdkowym hotelu lub hotelu o niższym standardzie. Na życzenie możemy zarezerwować noclegi. Po zaakceptowaniu przedstawionej oferty podpiszemy umowę. Wszystkie e’maile dla pewności prosimy potwierdzać telefonicznie.


Proszę podać termin i ewentualnie nazwę kapeli lub zespołu. Ceny nie są stałe, zależą m.in. od odległości miejsca imprezy od Zakopanego oraz ewentualnych innych potrzeb zamawiającego. Współpracujące z nami zespoły i kapele grają tylko jednodniowe imprezy okolicznościowe lub koncerty. Wszystkie e’maile dla pewności prosimy potwierdzać telefonicznie.

Proszę podać temat, technikę, format etc., a my przyślemy ofertę z wyceną.

Rezerwujemy noclegi w Zakopanem wyłącznie na życzenie dla klientów, którzy zamawiają imprezę integracyjną, szkolenie lub konferencję. Jeśli szukasz samego noclegu skorzystaj z naszej strony wyszukiwania noclegów.

Przewiń do góry Skip to content